Event firmowy, czyli czas na identyfikację marki

Jak sprawić, by event firmowy stał się naturalną okazją do przyciągnięcia uwagi potencjalnych nowych klientów? Jak sprawić, by identyfikacja marki wzrosła, obejmując jak najszerszą grupę odbiorców? Ludzie znacznie chętniej przyjmują wszelkie działania marketingowe, jeżeli te zapewniają im świetną zabawę. Postaw więc na fotobudkę – genialne w swej prostocie urządzenie, które zamieni banalny event firmowy w wydarzenie z pogranicza spotkania biznesowego i doskonałego show.

Fotobudka daje Ci dostęp do wielu możliwości brandingu i identyfikacji marki. Wyobraź sobie rozemocjonowanych gości, którym dawno już znudziły się prezenty
w postaci firmowych długopisów, smyczy albo kalendarzy z logo firmy. Nie chcą opuszczać spotkania bez firmowych gadżetów, ale nie marzą też do sztampowych drobiazgach, które prędko utoną w kieszeniach czy przepastnych szufladach biurka. Chcą poczuć, że organizatorowi spotkania naprawdę zależy na dobrym samopoczuciu gości i ich przywiązaniu do marki na dłużej, niż tylko na jeden szalony wieczór.

Fotobudka w wersji ONE lub BOX sprawi, że twoi goście staną się współautorami firmowych gadżetów, mając jednocześnie natychmiastową możliwość pochwalenia się swoim znajomym na portalach społecznościowych, że są na spotkaniu organizowanym przez twoją firmę, a firma zadbała o swoje korzyści marketingowe w sposób nowoczesny i niekonwencjonalny. Dzięki zainstalowaniu fotobudki, zdjęcia z eventu, jeszcze w czasie z jego trwania, trafiają przed oczy kolejnych potencjalnych klientów, którzy na pewno docenią nietuzinkowe podejście organizatorów do tuzinkowego wydarzenia, jakim bywa event firmowy.

Branding fotobudki to możliwość nadrukowania logo i każdego pożądanego przez ciebie tekstu czy grafiki na samą fotobudkę oraz tło do zdjęć. Logo, materiały reklamowe, a nawet pliki video i synchronizowane dźwięki mogą zostać zamieszczone na ekranie fotobudki w postaci powitania czy podziękowania za udział w zabawie. Każde zrobione przez twoich gości zdjęcie może zostać wydrukowane na szablonie z logo firmy. Zamawiając fotobudkę na imprezę firmową, zamawiasz równocześnie… współpracę z animatorem, który zadba o to, żeby gościom chciało się dobrze bawić. To nie wodzirej, zmuszający uczestników eventu to dzikich pląsów, ale osoba, która podpowie jak wykorzystać zawartość skrzyni z dodatkami i gadżetami do sesji zdjęciowej albo sesji video. W ten prosty sposób powstanie pamiątka osobista
i indywidualna, choć na długo kojarzona z twoją firmą. Każde zdjęcie może natychmiast ruszyć w świat mediów internetowych i portali społecznościowych, pokazując jak dobrze można się bawić na imprezie na pozór konwencjonalnej i banalnej, a dzięki fotobudce – prowokującej do zabawy, nawiązywania kontaktów oraz uruchamiania kreatywności.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress