Dodatki do fotobudki

Fotobudka wyposażona w dodatki! Trwają pilne prace nad opracowaniem kilku niezwykłych, a co najważniejsze nigdzie indziej niepowtarzalnych pakietów gadżetów do fotobudki. Już teraz zleciliśmy pilotażową produkcję specjalnie przygotowanego pakietu przez naszego grafika. Dzięki temu, nasi klienci już w niedługim czasie będą mogli cieszyć się najciekawszymi pomysłami naszego zespołu za pomocą fotobudki na imprezach i weselach.
Jeżeli zastanawiasz się czemu skupiamy się właśnie na tym to odpowiedź jest prosta. Ciekawe dodatki potrafią rozgrzać zabawę niczym najlepszy animator! Widząc kolorowe, niespotykane propsy automatycznie mamy ochotę obejrzeć je, dotknąć, uwiecznić na zdjęciu!

My też lubimy się bawić, dlatego propozycje pakietów jakie proponujemy naszym klientów są dokładnie przemyślane i zawierają w sobie specjalnie wybrane propsy jakich nie spotkasz nigdzie indziej!

Idea jaka nam przyświeca to dopasowanie dodatków do fotobudki w taki sposób abyście mogli standardowo zamawiać 2-3 atrakcyjne pakiety tematyczne takie jak np. Sherlock Holmes, lata 70’te, pink & blue, które jeszcze bardziej rozbawią Twoich gości i będą stanowiły jeszcze fajniejszą pamiątkę z dnia ślubu.

Obejrzyj naszą ofertę i sprawdź jak działa Fotobudka

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress