Intuicyjne autorskie oprogramowanie fotobudki

Fotobudka została wyposażona w autorskie, funkcjonalne i intuicyjne oprogramowanie, które automatycznie prowadzić użytkownika przez kilka prostych kroków do wykonania zabawnej sesji zdjęciowej.


Wiele możliwości kolorystycznych zdjęć

Sam zdecyduj jak będzie wyglądać Twoje zdjęcie lub film. Wyboru dokonujesz bezpośrednio na ekranie fotobudki.

Kolorowe

Fotobudka zjęcia kolorowe

Czarno – Białe

Fotobudka zjęcia BW

Sepia

Fotobudka zjęcia sepia

Kilka możliwych trybów działania

Fotobudka działa w 3 różnych trybach aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający:

Fotobudka

Fotobudka – automat wykonuje sesję zdjęciową składającą się od 1 do 4 wesołych ujęć. Efekt zabawy już po chwili odbierasz w formie wydruku.

Wideobudka

W prezencie lub w ramach konkursu nagraj filmik video. Dzięki naszym integracjom swoje wideo będziesz mógł udostępnić w czasie rzeczywistym lub z opóźnieniem przez Facebook lub e-mail.

Greescreen

Jest to automatyczna zamiana tła, która polega na zastąpieniu koloru zielonego – w tym wypadku koloru tła obrazem.

Integracje:

Nasza fotobudka daje możliwość udostępniania zdjęć w internecie zarówno w czasie rzeczywistym jak i z opóźnieniem dzięki integracji z serwisem Facebook oraz klientem poczty e-mail.

facebook

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia na swoim koncie FB, lub bezpośrednio na profilu organizatora.

e-mail

Jeśli w miejscu imprezy dostępne jest łącze internetowe zdjęcia można przesłać na wskazaną skrzynkę e-mail. Istnieje możliwość także wysyłki z “opóźnieniem” po podłączeniu do sieci internet.

Wybierz fotobudkę dla Siebie

Foobudka One

Fotobudka One

Najczęściej wybierana Jest to bardziej poręczna i ekonomiczna wersja fotobudki, dzięki mniejszym wymiarom niż w wersji BOX jest bardziej ustawna i łatwiej dopasować ją do przestrzeni imprezy, ponieważ zajmuje mniej miejsca. W skład wyposażenia wchodzą: – kompletna kolumna fotobudki, – statywy i tło, – skrzynia pełna gadżetów i dodatków, – obsługa techniczna i montaż,

Fotobudka Greenscreen

Fotobudka Greenscreen

Fotobudka Greenscreen: Działa prawie identycznie jak Fotobudka One z tą różnicą, iż zamiast klasycznego tła, mamy postawiony greenscreen. Daje to możliwość robienia zdjęć z dowolnie zaprogramowanym tłem w fotobudce, rodem z filmów Hollywood. Wybierając tę fotobudkę na pewno poczujecie się jak w filmowej scenerii. W skład wyposażenia wchodzą: – kompletna kolumna fotobudki – statyw i tło greenscreen – skrzynia pełna gadżetów i dodatków – obsługa techniczna i montaż

Foobudka Box

Fotobudka BOX

Fotobudka BOX: Trochę większa wersja, jednak dzięki “okotarowaniu” stwarza możliwość nieograniczonego i niczym nie skrępowanego szaleństwa przed obiektywem – bo przecież nikt kompletnie nie widzi. W skład wyposażenia wchodzą: – kompletna kolumna fotobudki, – statywy i tło, – skrzynia pełna gadżetów i dodatków, – 0bsługa techniczna i montaż, – kabina

Fotobudka Animator

Animator

Przez cały czas trwania imprezy do Waszej dyspozycji pozostaje profesjonalny i odpowiednio przeszkolony z zakresu obsługi fotobudki Animator, który będzie czuwał nad właściwym funkcjonowaniem automatu. Jego rolą będzie także zadbanie o porządek i przyjemną atmosferę w okolicach fotobudki. Nierzadko będzie także dopingował gości do jeszcze śmieszniejszych ujęć.

Jakość HD

Nasza fotobudka robi zdjęcia oraz nagrywa filmy w jakości HD

Bez limitu sesji

Fotobudkę wynajmujesz na określony czas – nie ma limitu sesji zdjęciowych.

Śmieszne gadżety

Zawsze w cenie otrzymujesz całą skrzynię różnych dodatków, które są niezastąpione przy dobrej zabawie i zabawnych zdjęciach.

Dodatkowe kopie

Jeśli chcesz możesz zamówić dodatkowe wydruki zdjęć lub ponowny wydruk wszystkich zdjęć w zależności od Twoich potrzeb.

Personalizowany układ wydruku

W zależności od potrzeb jakie masz nasza fotobudka dostosuje się do nich. Przed imprezą decydujesz jaki układ wydruku będzie ci potrzebny, a my go przygotujemy dla Ciebie. To jaki układ wydruku wybierzesz będzie decydowało o tym ile zdjęć zostanie wykonanych przez fotobudkę w ramach jednej sesji zdjęciowej, a także o tym jakiego formatu zdjęcia zostaną wydrukowane. Na weselach najczęściej zdjęcia drukowane w fotobudce są w formie 2 pasków 5 x 15 cm, jeden dla osoby robiącej zdjęcie, druki do wklejania do pamiątkowego albumu. Na eventach i akcjach reklamowych najczęściej zdjęcia drukowane są w formacie 10 x 15 cm z wykorzystaniem atrakcyjnej aranżacji graficznej lub technologii greenscreen.
Fotobudka Układ wydruku

1

Wybierz odpowiedni dla Ciebie format zdjęć

Wybierz najlepszy format zdjęć do Twoich potrzeb – fotobudka może drukować zarówno w formacie 10 x 15 cm jak i 15 x 20 cm. Dodatkowo istnieje możliwość produkcji specjalnych papierowych ramek, na które będą wklejane zdjęcia.

Kompleksowa obsługa po imprezie

Kopia wszystkich zdjęć

Jako organizator otrzymasz kopię wszystkich zrobionych zdjęć na nośniku. Zdjęcia są zapisywane zarówno jako pojedyncze pliki – ujęcia, a także jako układ wydruku.

Fotogaleria on-line

na 12 tygodni

Po imprezie stworzymy specjalnie dla Ciebie galerię on-line zaszyfrowaną hasłem, składającą się ze wszystkich waszych zdjęć, abyś w prosty i wygodny sposób mógł udostępnić zdjęcia rodzinie i znajomym.


Możliwości personalizacji i brandingu

Każdy element fotobudki jest edytowalny i istnieje możliwość dostosowania go do Twoich potrzeb. Zamawiając naszą usługę otrzymasz pakiet profesjonalnych szablonów do wyboru, możliwość wdrukowania informacji na wywołanych zdjęciach oraz możliwość wyboru tła. Twoje logo, materiały reklamowe, a nawet pliki video i synchronizowane dźwięki mogą zostać zamieszczone na ekranie fotobudki aby zwiększyć korzyści marketingowe.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress