Fotobudka Lustro na weselu? Bardzo dobry pomysł!

Fotobudka Lustro wyprzedza dotychczasową fotobudkę, przenosi użytkownika w inny wymiar zabawy.

Goście stoją przed lustrem, kolorowe animacje i wskazówki głosowe zapraszają ich do angażowania się w magicznym, interaktywnym lustrze

Jedną z najbardziej ekscytujących cech Fotobudki Lustro jest  “funkcja podpisu” !!!

Goście mają możliwość wyrażenia swoich myśli przez podpis, który następnie zostanie wydrukowany przez    Fotobudkę Lustro


Fotobudka Lustro to jeszcze więcej możliwości!

 


Personalizacja wydruku

Za każdym razem na wesele dostarczamy dostosowanie zarówno grafiki jak i tekst według Państwa upodobań. Każdej Młodej Parze, która zdecyduje się wynająć fotobudkę na wesele proponujemy gotowe, profesjonalne propozycje układów graficznych w różnych kombinacjach. Na wydrukach z naszej fotobudki mogą zostać wpisane imiona nowożeńców oraz data ich ślubu.


Integracje:

Nasza fotobudka daje możliwość udostępniania zdjęć w internecie zarówno w czasie rzeczywistym jak i z opóźnieniem. Swoje zdjęcia możesz udostępniać na popularnych portalach społecznościowych

facebook

Użytkownicy mogą udostępnić zdjęcia na swoim koncie FB, lub bezpośrednio na profilu organizatora.

e-mail

Jeśli w miejscu imprezy dostępne jest łącze internetowe zdjęcia można przesłać na wskazaną skrzynkę e-mail. Istnieje możliwość także wysyłki z “opóźnieniem” po podłączeniu do sieci internet.

Twitter

 

Instagram

Dzielić się ze swoimi znajomymi na Instagramie


Jeszcze więcej możliwych trybów działania

Fotobudka działa w 4 różnych trybach aby efekt był jeszcze bardziej oszałamiający:

Lustro Budka

Lustro Budka wykonuje sesję zdjęciową składającą się od 1 do 4 wesołych ujęć. Efekt zabawy już po chwili odbierasz w formie wydruku.

Wideobudka

Nagraj zabawny filmik video i podziel się nim !

I

GIF

Lustro Budka przez cały czas trwania wesołej zabawy tworzy GIFy. Program na bierząco składa zdjęcia w zabawne GIFy które możesz obejrzeć po zakończonej sesji

Greescreen

Jest to automatyczna zamiana tła, która polega na zastąpieniu koloru zielonego – w tym wypadku koloru tła obrazem.


Skrzynia pełna gadżetów

Od samego początku pracy naszej fotobudki na wesele będziecie mieli Państwo dostęp do naszej ogromnej, magicznej skrzyni wypełnionej najróżniejszymi dodatkami, z których możecie Państwo korzystać do woli, aby Wasze zdjęcia były jeszcze piękniejsze i bardziej zabawne. Nasze skrzynie są wyposażone w ogromną ilość dodatków takich jak propsy na patyku, tabliczki ze śmiesznymi napisami, kapelusze, czapki, opaski na głowę, hełmy, tarcze, miecze, maski i wiele innych fascynujących dodatków.


Możliwość wyboru tła do zdjęć

 

Każda Młoda Para może wybrać ulubione tło do zdjęć z fotobudki, które przywieziemy i zamontujemy na sali weselnej. W razie wątpliwości doradzamy najodpowiedniejszy wybór, dzięki czemu fotobudka na weselu odegra swoją rolę w idealnej harmonii z Państwa oczekiwaniami.

 


fotobudka na wesele

Wyjątkowy fotoalbum na pamiątkę

Zamawiając fotobudkę na wesele już w cenie usługi otrzymują Państwo od nas niepowtarzalny, pamiątkowy fotoalbum. Jest on zaprojektowany i ręcznie wykonany specjalnie dla Klientów FotoAkuku, w taki sposób, aby stanowił naprawdę wyjątkową pamiątkę z wesela. Wraz z albumem dostarczamy pełne wyposażenie niezbędne do wklejania zdjęć: markery oraz kleje. Oprócz albumu wszystkie zdjęcia zostaną zapisane na pamiątkowym pendrivie i przekazane do Państwa dyspozycji prze animatora.


Profesjonalizm i doświadczenie

Mamy za sobą kilkaset zrealizowanych imprez, małych i dużych – każda z nich była inna, wszystkie są ważne.

Montaż i Demontaż

Montaż przed imprezą oraz dyskretny i estetyczny demontaż. Wiemy jak ważne jest zadbanie o szczegóły w trakcie uroczystości weselnej.

Obsługę przed, w trakcie i po weselu

Konsultant przed weselem doradzi i pomoże dobrać odpowiednie ustawienia pracy fotobudki na weselu. Animator w trakcie imprezy zadba o porządek i dobrą zabawę. Zaś po imprezie przygotujemy dla Ciebie galerię on-line.

Niezawodność i punktualność

Zadbamy o terminowość i bezpieczeństwo realizacji Twojej fotobudki na weselu..


Wielofunkcyjne urządzenie

Otrzymujesz dostęp do wszystkich możliwości i funkcji fotobudki na weselu.

Fotobudka na wesele to same korzyści:

1. Ogrom śmiechu podczas wesela i długo po nim.

2. Znakomita zabawa.

3. Magiczna pamiątka na długie lata.

4. Dopełnienie tego wyjątkowego dnia.

Napisz do Nas teraz!

 

Napisz do Nas teraz!

 

 

 

tel 692 004 700

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zamówień. Niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress