Fotobudka na imprezę firmową

Urodziny, Imieniny, piątkowa domówka czy impreza integracyjna w firmie, nieważne gdzie, fotobudka na imprezę zawsze będzie świetnym sposobem na zgranie ze sobą uczestników. Wspólna zabawa przed obiektywem pomoże przełamać lody towarzyskie, zawiązać nowe znajomości lub po prostu rozkręci przebieg nocnego szaleństwa!

Branding Fotobudki

Nasza fotobudka na imprezę elastycznie dopasuje się do potrzeb Twojego projektu.

Branding oprogramowania

nic prostszego…
Aby jednoznacznie podkreślić obecność marki umieść logo na ekranach oprogramowania. Twoje logo może znaleźć się na wybranych lub na wszystkich ekranach. Jeśli chcesz możemy zaprojektować specjalny ekran z podziękowaniami lub odtwarzać filmy video pomiędzy krokami fotobudki. Zmienimy oprogramowanie tak, aby  fotobudka na imprezę spełniała Twoje oczekiwania.

Branding tła do zdjęć

Zamów specjalne tło, które udoskonali każde wykonane zdjęcie. Tło dostosowane do potrzeb imprezy, tematyki eventu lub komunikacji marketingowej akcji promocyjnej możemy zrealizować zarówno za pomocą tła winylowego jak i technologii greenboxa.

Ponadto w swojej ofercie posiadamy cztery tła fotograficzne do zdjęć


Branding Fotobudki

Logo bezpośrednio na fotobudce.
Zarówno na bokach jak i na froncie urządzenia możemy zamieścić pełną identyfikację wizualną Twojej firmy. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy także “wykreować” charakter fotobudki na imprezę, który zostanie wkomponowany w panel frontowy urządzenia.

Branding Box-a

Twój logotyp może także zająć miejsce na fotobudkowym boxi-e, albo poprzez przygotowanie specjalnego okotarowania w kolorach np. Twojej firmy czy produktu lub też poprzez montaż całego panelu reklamowego o wymairach 2 x 2 metry, który będzie stanowić dodatkową powierzchnię reklamową.

Branding na wydruku

Logo na wydruku.
Jedną z podstawowych funkcjonalności jakie Wam oferujemy to całkowita swoboda w kreowaniu ostatecznego kształtu wydruku i dostosowaniu tego wydruku do potrzeb naszych Klientów.

Odtwarzaj Video

Emituj na ekranie fotobudki filmy i spoty reklamowe.

Odtwarzaj dźwięki

Zsynchronizuj dźwięki razem z poszczególnymi krokami fotobudki na imprezie. Zaskakuj użytkownika i kreuj osobowość kampanii reklamowej.

e-mail marketing

Fotobudka na imprezie posiada możliwość uruchomienia modułu zbierania adresów e-mail za zgodą użytkowników.

Konkursy

Realizuj konkursy i docieraj do swoich potencjalnych klientów.
1
Wybierz najlepszy format zdjęć do Twoich potrzeb – fotobudka na imprezę może drukować zarówno w formacie 10 x 15 cm jak i 15 x 20 cm. Dodatkowo istnieje możliwość produkcji specjalnych papierowych ramek, na które będą wklejane zdjęcia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress