Fotobudka to idealny pomysł na podkręcenie świetnej zabawy również na studniówce. Ten pierwszy poważny bal, którym kończycie szkołę średnią po prostu trzeba uwiecznić, a zdjęcia z fotobudki to nie tylko pamiątka na lata, ale też sposób na zwariowane wkroczenie w dorosłość.

Wybierając fotobudkę na studniówkę, otrzymacie kilka możliwości wyboru naszego tła fotograficznego, które nie odbija światła, a zdjęcia na nim wychodzą bajecznie. Można również zamówić specjalne tło, i umieścić na nim swój własny motyw, który doskonale będzie pasował do klimatu imprezy. Sama fotobudka również może być wystrojona w postaci brandingu Waszym motywem przewodnim. Wraz z fotobudką otrzymujecie na czas imprezy animatora, który będzie służył pomocą techniczną, a także dbał o porządek i zapewniał profesjonalną obsługę urządzenia. Jest również osobą, która na 100% pomoże osobom bardziej nieśmiałym przełamać pierwsze lody przed obiektywem aparatu.

Na wydruku zdjęcia otrzymacie, co tylko chcecie, logo Waszej szkoły, nazwę Waszej klasy, karykaturę ulubionego nauczyciela. Jakie zdjęcia otrzymacie? Oczywiście najwyższej jakości. Wydruk zdjęć zrobionych przez Was jest natychmiastowy. Fotobudka może robić zdjęcia co 10 sekund i wydrukować je w formacie 10×15 lub 15×20 cm. To wy decydujecie o formacie zdjęć. Wbudowane oświetlenie fotograficzne LED doskonale oświetla fotografowane obiekty, dzięki czemu zdjęcia są najwyższej jakości nawet w mrocznym motywie studniówkowym. Fotobudka może robić sesje bez ograniczeń, przez całą noc. Oprócz zdjęć możecie również nagrać krótkie filmy video.

Chcecie utrwalić pozdrowienia dla rodziców, znajomych czy nauczycieli? Dzięki fotobudce zostaną one uwiecznione i od razu wysłane e-mailem lub udostępnione na Facebooku. To samo zrobicie ze zdjęciami. A jak studniówka to zdjęcie w parach, z ulubionym nauczycielem lub całej paczki przyjaciół, żeby było co wspominać po latach, na spotkaniach jubileuszowych klasy czy szkoły. Wystarczy ustawić się przed fotobudką, a animator wybierze dla Was funkcję foto lub video, format wydruku i ich kolorystykę, bo zdjęcia można robić kolorowe, w sepii i czarno-białe. Cała zabawa zaczyna się dopiero podczas wybierania mega śmiesznych dodatków, których macie całą skrzynię. Czapki, kapelusze, maski, okulary, opaski to tylko przedsmak tego co możecie tam znaleźć. Wszystko po to by zdjęcia z fotobudki były jak najśmieszniejsze.

Nie macie czasu na odbieranie wszystkich wydruków od razu? Chcecie zobaczyć wszystkie zdjęcia robione przez całą Waszą klasę lub szkołę? A może nie pamiętacie czy, lub do ilu fotografii pozowaliście? Nic trudnego. Na koniec zabawy z fotobudką dostaniecie kopię wszystkich zrobionych na studniówce zdjęć na firmowym, ładnie opakowanym pendrivie, dzięki któremu każdy z Was będzie miał zdjęcia dla siebie. Ponadto jeśli chcecie pokazać je całemu światu, możecie to zrobić za pomocą specjalnej galerii online, do której dostęp otrzymacie od Nas już na kilka dni po imprezie. Wystarczy udostępnić znajomemu adres i hasło a i On będzie mógł się cieszyć widokiem Waszych zdjęć, które zostały wykonane dzięki naszej fotobudce na studniówkę. Najlepsze jest to, że fotobudka nie wymaga ogromnej ilości miejsca. Jej optymalna powierzchnia to 2x3m oraz dostęp do gniazdka z prądem nie więcej niż 20 m od miejsca rozkładania. To wszystko i jeszcze więcej możecie mieć w każdej chwili. Warto sprawić, aby ten i tak już wyjątkowy wieczór nabrał rangi nieziemskiej przygody, która może być możliwa dzięki Naszej fotobudce na studniówkę.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress