Fotobudka na weselu? Bardzo dobry pomysł!

Fotobudki to urządzenia doskonale znane szczególnie za oceanem. Tam można spotkać je niemal na każdym kroku. W naszym kraju moda na fotobudki np. na weselach przyszła stosunkowo niedawno i spotkała się niemal od razu z uznaniem użytkujących.

Fotobudki to nic innego jak estetycznie wyglądające, przenośne studia fotograficzne. Ich obsługa jest w zasadzie automatyczna, jednak zamawiając fotobudkę od FotoAkuku, prócz szeregu dodatków otrzymują Państwo każdorazowo wsparcie konsultanta i pomoc animatora, który zajmie się obsługą urządzenia i zachęci do korzystania z niego bawiących się na weselu gości.

Fotobudki na weselach wzbudzają szczególne zainteresowanie. Goście weselni bardzo chętnie korzystają ze wszystkich możliwości urządzenia tworząc niezapomniane pamiątki w postaci zdjęć. Fotobudka na weselu to wiele radości i spontaniczna zabawa od początku do końca jej funkcjonowania. Nasze fotobudki na wesele były zapraszane przez Młode Pary wielokrotnie.

Państwu w ramach naszej oferty możemy zaproponować:


Personalizacja wydruku

Za każdym razem na wesele dostarczamy dostosowanie zarówno grafiki jak i tekst według Państwa upodobań. Każdej Młodej Parze, która zdecyduje się wynająć fotobudkę na wesele proponujemy gotowe, profesjonalne propozycje układów graficznych w różnych kombinacjach. Na wydrukach z naszej fotobudki mogą zostać wpisane imiona nowożeńców oraz data ich ślubu.


Skrzynia pełna gadżetów

Od samego początku pracy naszej fotobudki na wesele będziecie mieli Państwo dostęp do naszej ogromnej, magicznej skrzyni wypełnionej najróżniejszymi dodatkami, z których możecie Państwo korzystać do woli, aby Wasze zdjęcia były jeszcze piękniejsze i bardziej zabawne. Nasze skrzynie są wyposażone w ogromną ilość dodatków takich jak propsy na patyku, tabliczki ze śmiesznymi napisami, kapelusze, czapki, opaski na głowę, hełmy, tarcze, miecze, maski i wiele innych fascynujących dodatków.


Możliwość wyboru tła do zdjęć

 

Każda Młoda Para może wybrać ulubione tło do zdjęć z fotobudki, które przywieziemy i zamontujemy na sali weselnej. W razie wątpliwości doradzamy najodpowiedniejszy wybór, dzięki czemu fotobudka na weselu odegra swoją rolę w idealnej harmonii z Państwa oczekiwaniami.

 


fotobudka na wesele

Wyjątkowy fotoalbum na pamiątkę

Zamawiając fotobudkę na wesele już w cenie usługi otrzymują Państwo od nas niepowtarzalny, pamiątkowy fotoalbum. Jest on zaprojektowany i ręcznie wykonany specjalnie dla Klientów FotoAkuku, w taki sposób, aby stanowił naprawdę wyjątkową pamiątkę z wesela. Wraz z albumem dostarczamy pełne wyposażenie niezbędne do wklejania zdjęć: markery oraz kleje. Oprócz albumu wszystkie zdjęcia zostaną zapisane na pamiątkowym pendrivie i przekazane do Państwa dyspozycji prze animatora.


Profesjonalizm i doświadczenie

Mamy za sobą kilkaset zrealizowanych imprez, małych i dużych – każda z nich była inna, wszystkie są ważne.

Montaż i Demontaż

Montaż przed imprezą oraz dyskretny i estetyczny demontaż. Wiemy jak ważne jest zadbanie o szczegóły w trakcie uroczystości weselnej.

Obsługę przed, w trakcie i po weselu

Konsultant przed weselem doradzi i pomoże dobrać odpowiednie ustawienia pracy fotobudki na weselu. Animator w trakcie imprezy zadba o porządek i dobrą zabawę. Zaś po imprezie przygotujemy dla Ciebie galerię on-line.

Niezawodność i punktualność

Zadbamy o terminowość i bezpieczeństwo realizacji Twojej fotobudki na weselu..


Wielofunkcyjne urządzenie

Otrzymujesz dostęp do wszystkich możliwości i funkcji fotobudki na weselu.

Fotobudka na wesele to same korzyści:

1. Ogrom śmiechu podczas wesela i długo po nim.

2. Znakomita zabawa.

3. Magiczna pamiątka na długie lata.

4. Dopełnienie tego wyjątkowego dnia.

Napisz do Nas teraz!

Napisz do Nas teraz!

 

 

 

tel 692 004 700

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zamówień. Niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress