Jeśli chcesz sprawić komuś naprawdę niezwykły prezent na wesele, chcesz komuś podarować naprawdę niezapomnianą pamiątkę, którą będzie ciepło wspominał przez długie lata? Wybierz fotobudkę na wesele :-)!

Jeśli dobrze się zastanowimy najem fotobudki na wesele jest w zasadzie najlepszym możliwym pomysłem na prezent dla Pary Młodej. Dlaczego? Głównie dlatego że prezent od Was będzie trwał naprawdę bardzo długo. Sam przyjazd i montaż fotobudki to dopiero początek niezwykłej niespodzianki dla nowożeńców. Przez najbliższych kilka godzin wesela będzie czekała ich niesamowita zabawa, ogromna ilość śmiechu i wspólnych chwil ze znajomymi. Fotobudka podczas wesela to naprawdę niezwykła zabawa – zdjęcia młodzi robią sobie najczęściej z każdym, w różnych układach i wariantach liczbowych.

Jak wiesz każde zdjęcie jest natychmiast drukowane w najwyższej jakości zaraz po zakończeniu sesji zdjęciowej. Aby wasza zabawa trwała jeszcze dłużej i aby uwiecznić te wyjątkowe chwile, otrzymujecie całkowicie gratis od Fotoakuku niezwykły ręcznie robiony album do którego gości wklejają swoje zdjęcia – jeszcze ciepłe prosto z fotobudki i dopisują niezapomniane i kreatywne życzenia dla Młodych. W pełni wypełniony album animator obsługujący fotobudkę na weselu składa na ręce Młodej Pary, aby mogli w zimowe wieczory wspominać jak świetna była zabawa dzięki fotobudce którą dostali w prezencie!

Ale, ale…. Fotobudka podczas wesela to mega zabawa dla wszystkich nie tylko dla Młodych. Dlatego też goście mogą pobrać swoje (i nie tylko swoje) zdjęcia z wesela u nas na stronie w zabezpieczonej hasłem galerii. Co więcej bezpośrednio podczas wykonywania zdjęć będziecie mieli możliwość zlecenia wysyłki wykonanych fotek do siebie na e-mail lub będziecie je mogli udostępnić na FB.

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress