Hasło „impreza świąteczna” wywołuje u ciebie odruch… odwrotny od zamierzonego? Oj, tam; oj, tam. Dobrze pomyślana i zorganizowana będzie przez lata tematem wspomnień i (u)śmiechów na obliczach wszystkich uczestników. Nie, nie mów, że nie da się zadowolić wszystkich – da się. Może nie potrawami – jadłospis to rzecz newralgiczna, a na potrawach świątecznych wege nie znasz się zupełnie… – nie trunkami, nie doborem kolęd ale na pewno animacją całej imprezy. Jeśli masz w sobie żyłkę animatora (wiesz, jak w „Rejsie” – kaowca), pomyśl jaka to wygoda, kiedy jedna jedyna rzecz jest w stanie zintegrować uczniów i nauczycieli, pracowników i pracodawców, starszych i młodszych, śmiertelnie poważnych i wiecznie zabawowych. O czym mowa? Oczywiście o fotobudce. Impreza świąteczna z fotobudką to impreza z gwarancją – nie ma prawa się nie udać.

Stawiając fotobudkę w centrum zainteresowania namówisz do współpracy i zabawy zarówno znudzonych bywalców open space’a jak i zbuntowanych uczniów – „impreza świąteczna” brzmi dla nich tak, jak dla ciebie: złowieszczo… Fotobudka pozwala na chwilę oderwać się od zastawionego stołu i pobawić – trzymajmy się Rejsowej nomenklatury – w twórcę i tworzywo. Święta to czas radości, podsumowywania i planowania. Wszystkie te aktywności warto udokumentować. Warto zrobić sobie szalone zdjęcia z szalonymi przyjaciółmi, którzy spędzili z nami cały rok i z którymi wchodzimy w kolejny. Fotobudka to nie zimne oko kamery czy obiektywu – to magiczne miejsce, w którym możecie bawić się w teatr, zatrzymać czas, przyszpilić uśmiechy i na chwilę zapomnieć, że… święta, święta i po świętach.

Impreza świąteczna z fotobudką może być jak najbardziej tradycyjna. Jeśli daleki jesteś od myślenia o opłatkowym spotkaniu jak o atrakcji towarzyskiej, kładziesz bowiem nacisk na wartości religijne i wspólnotowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby potraktować tę maszynerię do robienia zdjęć jako okazję do stworzenia galerii fotografii, które znajda się szkolnej kronice albo na firmowej stronie internetowej. Ludzie nie lubią pozować do zdjęć, ale lubią mieć wspomnienia. Jeśli fotobudka ich ośmieli, powstaną ciepłe, klimatyczne fotografie, do których będzie można wracać latami. Nie odrzucaj więc nowych technologii tylko dlatego, że do tej pory każdej szkolnej czy firmowej imprezie towarzyszył plączący się miedzy stolikami, fotograf. Fotobudka jest rozwiązaniem prostym, funkcjonalnym i racjonalnym – nie przeszkadza, nie plącze się, a kusi. Zobaczysz, że zdjęć z tej imprezy będzie co niemiara. A ty na pewno zostaniesz poproszony o zorganizowanie kolejnej.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress