Kochani klienci i fani fotoakuku. Mamy zaszczyt poinformować, iż stworzyliśmy nowe rozwiązanie dla galerii online, która jest teraz wygodniejsza w użyciu.

Po każdym zamówieniu fotobudki macie Państwo dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem przez okres trzech miesięcy. Każda galeria fotobudki jest tworzona do tygodnia po przeprowadzonym zleceniu i wysyłana bezpośrednio do klienta drogą mailową.

Różnice i podobieństwa między starą a nową galerią online:

  • Poprzednia galeria fotobudki nie dawała możliwości wyświetlania zdjęć w pełnej rozdzielczości. Nowa galeria zawiera zdjęcia z oryginalną rozdzielczością aparatu lustrzanego.
  • Wcześniej zdjęcia z fotobudki mogły być pobierane jedynie pojedynczo, co strasznie wydłużało czas ściągania wszystkich zdjęć. Obecnie zdjęcia mogą być ściągane w paczkach całościowo.
  • Nadal macie Państwo wygodny dostęp poprzez klikniecie w miniaturkę swojej galerii z fotobudki. Zmienia się tylko przekierowanie do wyświetlania i pobierania zdjęć.
  • W dalszym ciągu macie wygodny moduł wpisywania hasła. Wystarczy skopiować hasło z wiadomości e-mail i od razu zostaną wyświetlone wszystkie zdjęcia.

Fotobudka Fotoakuku rozwija się z myślą o najlepszej jakości usługi na rynku, o czym świadczą pojawiające się coraz liczniejsze galerie oraz szablony wydruku w portfolio. Jesteśmy tutaj dla Was!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress