Każdy solenizant w dniu swoich urodzin zasługuje na szczególne traktowanie. Celebrowanie dnia przyjścia na świat jest szczególnie ważne dla dzieci, którym ułatwiamy w ten sposób porządkowanie rzeczywistości, podnosimy poczucie własnej wartości oraz fundujemy cudowne wspomnienia z dzieciństwa. Każdy sposób uczczenia urodzin malucha jest dobry: rodzinne spotkanie, wypad do parku rozrywki, wyprawa do zoo… Najlepszym pomysłem będzie jednak zaplanowanie przyjęcie dla solenizanta oraz jego koleżanek i kolegów. Dzieci mieszkające w Warszawie i okolicach mogą liczyć na wyjątkowe urodziny zorganizowane przez… wyjatkoweurodziny.pl.

Profesjonalnie zaprojektowana impreza dla dzieci

Wyjątkoweurodziny.pl to zespół profesjonalistów, dzięki którym każde przyjęcie urodzinowe będzie jedyne w swoim rodzaju. Doświadczenie i kreatywność konsultantów i animatorów pozwoli na zaprojektowanie wymarzonych urodzin, skrojonych dokładnie na potrzeby konkretnego dziecka. Możemy dopasować temat przewodni przyjęcia do zainteresowań solenizanta, jego wieku oraz liczby zaproszonych gości. Imprezydzieci.pl mają w swojej ofercie blisko 30 gotowych pakietów, m.in.: Urodziny z robotami (idealne dla chłopców), Księżniczkowe party (dla małej księżniczki, oczywiście!), Urodziny z Magikiem lub z eksperymentami, Warsztaty kreatywne, Olimpiada sportowa i wiele innych. Pakiety można dowolnie modyfikować i łączyć poszczególne elementy z różnych opcji – konsultant z pewnością doradzi, wyjaśni i rozwieje ewentualne wątpliwości. W ofercie znajdziemy również propozycję dla maluszków poniżej 3. roku życia – Kolorowe urodziny to pomysł na mini przyjęcie, pełne kolorowych bodźców (smaków, kształtów, dźwięków), które ucieszą najmłodszych. Ogromnym plusem powierzenia organizacji i prowadzenia imprezy profesjonalnej firmie będzie… nasz wolny czas! Może uda nam się w końcu wypić spokojnie kawę w towarzystwie rodziców małych gości naszego dziecka?

Atrakcje dodatkowe mile widziane

Urodziny będą jeszcze ciekawsze, jeśli zdecydujemy na kilka dodatkowych atrakcji. Skręcanie balonów, zamykanie w ogromnej mydlanej bańce, brokatowe tatuaże, malowanie buziek, występy magika lub klauna, wizyta pluszowego tygryska lub niedźwiadka – to tylko niektóre z niespodzianek dostępne w ofercie organizatora wyjątkowych urodzin. Urozmaicenie przyjęcia tego typu atrakcjami pozwoli na utrzymanie świetnej atmosfery wśród dzieci i będzie skutecznie przeciwdziałało nudzie.

Pamiętajmy o robieniu zdjęć – to będzie świetna pamiątka na długie lata, która zamknie w kadrze te wyjątkowe urodziny. Możemy skorzystać z usług profesjonalnego fotografa (opcja dostępna na stronie wyjatkoweurodziny.pl) lub wybrać naszą fotobudkę – to gwarancja zdjęć zabawnych i nieszablonowych!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress