Fotobudka – bomba w dziedzinie atrakcji weselnych i imprezowych, która zdobywa sobie coraz to większy rynek zbytu. I my wychodzimy na przeciw wyzwaniom, dlatego chcemy zaprezentować kilka praktycznych porad jak poradzić sobie z doborem fotobudki na imprezę wśród tak licznej konkurencji.

1. Cena
Nie zawsze taniej oznacza lepiej. Jest coraz więcej firm, które prezentują swoje usługi na rynku weselnym i eventowym. Ich ceny są niskie lub bardzo niskie w stosunku do konkurencji. Należy jednak pamiętać, iż niska cena może wiązać się właśnie z małym doświadczeniem. Lepiej dokładniej przyjrzeć się wszystkim prezentowanym opcją by pakiet był bogaty w dodatki i jakość zdjęć najwyższa. Fotoakuku dba aby dodatki były dobierane w sposób atrakcyjny, i przysparzały najwięcej zabawy i radości, przy bardzo konkurencyjnej cenie.

2. Dodatki do zdjęć
Kolejna ważna kwestia. Czy w ofercie mają Państwo kapelusze? Okulary? tabliczki na patyku? Pytań jest tyle ilu klientów, a każdy chce być zadowolony. Nasze dodatki oprócz tego, że są liczne, są również uniwersalne, śmieszne i z najwyższej półki. Zapakowane są w przepiękną skrzynie, przez co wszystko się pięknie komponuje. Od standardowych propsów takich jak wąsy, czy usta znajdziecie u nas dodatki z Alicji z krainy czarów, szalonego doktora, czy dzikiego zachodu. Niezwykły dobór kapeluszy i śmiesznych czapek pomoże szybko upiększyć każde zdjęcie. A może ironman w okularach dolarach albo batman wiking? Wybór jest rozmaity.

3. Personalizacja wydruków
To w jakim układzie i kolorze wydrukuje się zdjęcie ma kluczowy wpływ na jego efekt. Posiadamy szeroki wachlarz gotowych szablonów okolicznościowych na wesele, urodziny a nawet komunię, czy chrzest. Ponadto obsługując event firmowy możemy wstawić Wasze logo z dowolnym napisem. Jeśli natomiast masz zdolności graficzne napisz – prześlemy dla Ciebie pliki produkcyjne abyś mógł stworzyć własny wymarzony szablon wydruku.

4. Tło do zdjęć
Gdy już mamy szablon i odpowiednie dodatki to wisienką na torcie robi się tło przed którym stajemy robiąc sobie zdjęcia. Nasza fotobudka posiada ich 4. Wszystkie matowe, nieodbijające światła, przez co zdjęcia wychodzą bardzo profesjonalnie.

5. Animator
To wielka sprawa. Naszą fotobudkę obsługują osoby o wysokich kwalifikacjach animacyjnych co czyni ich swojego rodzaju wodzirejami pracy przy fotobudce. Rozbawi, zmotywuje i pobudzi do dobrej zabawy a co za tym idzie zdjęcia będą jeszcze bardziej radosne.

Gdy zastanowicie się nad tymi 5 punktami będziecie wiedzieć dobrze co wybrać. A wybór jest tylko jeden właściwy.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress